Toolbox
Coş download (0)
Index produs

Locaţii

Date de contact

Pentru întrebări şi informaţii în locaţiile noastre din Germania vă stau la dispoziţie următorii angajaţi: 

Sediul central Freising
Henrieta Tancak
Administraţie Centru
Tel.: +49 (0)8161/602-0 
zentrale.verwaltung@hasit.de

Katharina Lutterer
Asistent Manager
Tel.: +49 (0)8161/602-30
katharina.lutterer@hasit.de

Ammerbuch
Wilfried Schmitt
Şeful Afacerii
Tel.: +49 (0)6134/7252-35
wilfried.schmitt@hasit.de

Tanja Weimann
Secretariat 
Tel.: +49 (0)6134/7252-22
tanja.weimann@hasit.de

Crossen
Robert Kellner
Şeful Afacerii
Tel.: +49 (0)941-79595-15
robert.kellner@hasit.de

Verena Kraus
Secretariat
Tel.: +49 (0)941/79595-16
verena.kraus@hasit.de 

Eichenkofen
Klaus Hastreiter
Şeful Afacerii
Tel.: +49 (0)8122/120-15
klaus.hastreiter@hasit.de

Monika Bauer
Secretariat
Tel.: +49 (0)8122/120-13
monika.bauer@hasit.de

Kissing
Klaus Hastreiter
Şeful Afacerii
Tel.: +49 (0)8122/120-15
klaus.hastreiter@hasit.de

Monika Bauer
Secretariat
Tel.: +49 (0)8122/120-13
monika.bauer@hasit.de

Mainz-Kastell
Wilfried Schmitt
Şeful Afacerii
Tel.: +49 (0)6134/7252-35
wilfried.schmitt@hasit.de

Tanja Weimann
Secretariat 
Tel.: +49 (0)6134/7252-22
tanja.weimann@hasit.de

Regensburg
Robert Kellner
Şeful Afacerii
Tel.: +49 (0)941-79595-15
robert.kellner@hasit.de

Verena Kraus
Secretariat
Tel.: +49 (0)941/79595-16
verena.kraus@hasit.de 

Schwarzenfeld
Franz Zinnbauer
Şef Fabrică
Tel.: +49(0)9435/92-14 
franz.zinnbauer@hasit.de

Marianne Heller
Secretariat
Tel.: +49 (0)9435/92-27
marianne.heller@hasit.de