Manager tehnici de aplicare, punct de lucru HASIT Bolintin Deal

Căutăm un coleg nou pentru postul de Manager tehnici de aplicare, la fabrica noastră din Bolintin Deal. Dacă eşti interesat te aşteptăm cu drag, să te alături echipei noastre.

Candidatul ideal:

Ne dorim de la tine:

  • să fii absolvent de studii din domeniul tehnic sau să ai experienţă relevantă în domeniu
  • să deţii cunostinţe solide de ordin electric şi mecanic
  • să deţii permis auto categoria B
  • să fii disponibil la deplasări pe teritoriul ţării, la colaboratorii companiei (şantiere)
  • să cunoşti pachetul Office cel puţin la nivel mediu
  • să poţi purta o conversaţie în limba engleză (cunoaşterea termenilor tehnici ar fi un avantaj)

Aptitudinile şi calităţile pe care le căutam:

  • Foarte bune abilităţi tehnice şi îndemânare
  • Responsabilitate, atenţie şi seriozitate în executarea sarcinilor de serviciu
  • Bun organizator al timpului şi sarcinilor
  • Vedere de ansamblu
  • Disponibilitate pentru învăţare şi totodată, disponibilitatea de a împărtăşi cunostinţele acumulate
  • Abilităţi de coordonare a echipei

Descrierea jobului:

Daca experienţa şi abilităţile tale ne sugerează ca te potriveşti poziţiei, vom reveni cu mai multe detalii despre responsabilităţile mai exacte ale postului şi cu urmatorul pas în selecţia candidatului potrivit.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant
  • Autoturism de serviciu
  • Posibilităţi de dezvoltare profesională în cadrul unei companii de origine germană, cu activităţi pe teritoriul Europei

Program de lucru Luni-Vineri

Mai multe informaţii se pot primi la numărul de telefon : +40 756 193 287

CV-urile se pot transmite la următoarea adresa de email: office.info@hasit.ro sau completând formularul de candidatură online de mai jos.

DSC01146_2.jpg

SIMPLU ŞI EFICIENT

Formularul de candidatură

ONLINE

Trimiteți-ne candidatura dvs. simplu și eficient utilizând formularul nostru. Dosarul de candidatură (scrisorile de motivație, CV-urile, certificatele) le puteți încărca utilizând formularul nostru.

Se încarcă...