Operator / Stivuitorist linie producţie, punct de lucru HASIT Bolintin Deal

Căutăm un coleg nou pentru postul de Operator / Stivuitorist linie producţie, la fabrica noastră din Bolintin Deal. Dacă sunteţi interesaţi vă aşteptăm cu drag, să vă alăturaţi echipei noastre.

Candidatul ideal:

  • Absolvent studii medii / şcoală profesională
  • Seriozitate, dorinţă de muncă, responsabil, disciplinat
  • Permis conducere categoria B
  • Atestat ISCIR stivuitorist (constituie un avantaj)
  • Abilităţi de comunicare şi lucru în echipă
  • Persoană organizată şi perseverentă
  • Disponibilitate program de lucru în schimburi

Descrierea jobului:

  • Dozarea materiei prime în utilajele de producţie
  • Supravegherea utilajelor de producţie
  • Aranjarea mărfurilor şi materiilor prime în depozit
  • Pregăteşte comenzile pentru livrare
  • Încărcare - descărcare – ambalare
  • Selectarea paleţilor

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant
  • Tichete de masă 20 lei/zi lucrată
  • Plata orelor suplimentare efectuate
  • Un mediu de lucru profesional, plăcut şi competitiv
  • Oportunitatea de a te dezvolta şi de a activa într-o companie de prestigiu
  • Posibilitate de calificare la locul de muncă

Program de lucru Luni-Vineri

Mai multe informaţii se pot primi la numărul de telefon : +40 756 193 287

CV-urile se pot transmite la următoarea adresa de email: office.info@hasit.ro sau completând formularul de candidatură online de mai jos.

DSC01146_2.jpg

SIMPLU ŞI EFICIENT

Formularul de candidatură

ONLINE

Trimiteți-ne candidatura dvs. simplu și eficient utilizând formularul nostru. Dosarul de candidatură (scrisorile de motivație, CV-urile, certificatele) le puteți încărca utilizând formularul nostru.

Se încarcă...